K čemu se dá využít dřevěná pergola
Posted on: 17. 5. 2021, by :

Home office – kdo má možnost pracovat z domova, pro toho je pergola ideální prostředí. Nebude vás rozptylovat žádné lákadlo, jako je televize nebo pohodlná sedací souprava v obýváku. Pod dřevěnou pergolu Pergoly Trutnov jednoduše přemístíte pracovní stůl a židli, budete mít přísun čerstvého vzduchu a okolní prostředí zeleného trávníku, keřů a kvetoucích rostlin vás příjemně zklidní a naladí. A bude-li vám scházet potřebný elán a pracovní postup, rozložte vedle stolu cvičební podložku a pokuste se trochu rozcvičit, případně sezení u počítače prokládat nějakým pohybem, který je venku mnohem efektivnější, než v uzavřené místnosti.

konstrukce pergoly

Dětský koutek – děti milují různé úkryty a altán či pergola se jím může stát velmi snadno. Umožněte jim, aby si tu vytvořily prostor pro hraní a snažte se děti zabavit tak, aby opustily svět sociálních sítí a věnovaly se raději skutečné realitě, nežli té virtuální. Mohou si tu hrát s kostkami, stavět stavebnice, hrát deskové hry a karty, zkrátka s čímkoli, co dokázalo zabavit děti před mnoha lety, když žádné mobily ani notebooky neexistovaly.

pnoucí rostliny u pergoly

Plánování dovolené – kde jinde naplánovat báječnou dovolenou, nežli právě pod pergolou. Venkovní prostředí je mnohem více otevřené a inspirativní a bude se vám lépe organizovat, diskutovat a řešit, kam se letos vydat, čemu dát přednost, jak koncipovat ubytování a dopravu, stravování a volný program. Zda vyrazit k moři s cestovkou, nebo raději na vlastní pěst třeba na horskou turistiku či cyklistické výlety.

Jídelní stůl – venkovní prostor pod pergolou se může proměnit v prostředí vhodné k pohoštění návštěvy, k rodinným oslavám, ale i k běžným každodenním stravovacím procedurám. Můžete si tu vychutnat snídani při východu slunce, polední menu i večerní posezení s přáteli, budou se tu lépe trávit palačinky s jahodovou marmeládou i bramborové knedlíky se špenátem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup