Stylové svatební oznámení
Posted on: 16. 2. 2021, by :

Stylové svatební oznámení Goldpress je snem každé nevěsty. Ale nemusí být jen snem, stačí, když najdete tu pravou firmu, která se touto praxi zabývá a má s ní bohaté a letité zkušenosti. Má inovativní a kreativní návrháře goldpress a pracovníky. Mají nápady, které vás osloví a zaujmou. Firmu, která používá kvalitní bílý grafický papír s tiskem, který vám vyhovuje tvarem a typem písma, barvou a svěžími texty, ze kterých si můžete vybírat. A v podobných stylech lze i přiobjednat obálky, pozvánky pro milé a očekávané hosty svatebního veselí.

svatební romantika

V současné době se nosí i jmenovky, které budou trůnit na svatební hostině na slavnostně ozdobené tabuli a hosté budou vědět, kde se mají usadit. Předejdete tak zmatkům a prvotnímu nepohodlí, než se všichni hosté usadí. Stejně tak budete moci – díky vámi umístěným jmenovkám – rozsadit příbuzné, kteří si zrovna nejsou moc po chuti a váš slavnostní den nebude ničím narušen. Ale tím nabídka svatebního salonu nekončí. Vy můžete volit i tisk meníčka. RSVP anebo etikety s vyobrazením vaší šťastné dvojice, které můžete použít tam, kde se vám zalíbí.

svatební pozvánka

Až vám závidíme to těšení, ale moc a ze srdce přejeme. Protože těšení je nádherné a když si můžete vybírat z nepřeberné nabídky svatebních oznámení a radovat se nad nimi, není nic krásnějšího. Jen si představte, až vaši příbuzní z poštovní schránky vyloví vámi vybrané a krásně stylizované svatební oznámení s datem sňatku. Oznámení může být pro romantické nevěsty s mašličkami, s kraječkami na oblíbeném kraftovém papíru anebo potisknuto jemnou krajkou a doplněno monofilovou stuhou. Můžete si i nadiktovat svůj vlastní text, který salon umístí na jemný krémový papír, jenž je vložen do oznámení. Pro milovníky ekologie – i vy si můžete vybírat dle své chuti, např. obálky z recyklovaného papíru – i pozvánky a jmenovky. Vybere si každý!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup