Bazén pro děti
Posted on: 27. 9. 2022, by :

Myslím si, že hodně lidí chce mít na zahradě bazén, protože bazény jsou skvělé na osvěžení. Já sama jsem taky doma měla bazén, když jsem byla dítě. Sice to nebyl žádný dokonalý velký oválný bazén jako z filmu, ale moc se mi to líbilo. Protože jako dítě jsem měla s bratrem takový malý plastový nafukovací bazén. Nebylo to nic extra, ale nám to moc stačilo. Byli jsme rádi, že máme alespoň něco, protože když si vzpomenu, jaké to bylo dříve nebo u kamarádky, tak se mi chce skoro brečet. Protože ještě když jsme byly úplně malé děti, tak naše máma neměla vůbec žádné peníze. To ještě bydlela sama, než si našla jiného partnera.

Děti milují bazény.

Náš otec nebyl zas tak moc dokonalý, jak by si každý přál. Otec sice měl opravdu hodně peněz, ale všechny si nechával pro sebe a na ostatní členy rodiny bohužel kašlal. A mě to hodně mrzelo, takže jsem si řekla, že já už tohle bych znovu opravdu prožít nechtěla. Řekla jsem si sama sobě, taky si přislíbila, že mé děti se budou mít o dost lépe než já. A i když mám maminku moc ráda, tak jsem ji mnohokrát už děkovala, že se o nás dokonale starala. Mamince vždycky takhle štěstím ukápne slza. Tak jsem si řekla, že já jsem měla krásné dětství, na které velmi ráda vzpomínám. I na trn malý bazének.

Tohle je můj sen.

Řekněte mi, jaké dítě by nechtělo bazén? Podle mého názoru chce každé dítě bazén, protože to je jediná největší zábava v létě. A sice s dětmi chodím taky v létě na bazén veřejný, který je vedle našeho města, ale mít doma na zahradě bazén je taky něco jiného, něco skvělého pro všechny členy rodiny. A opravdu se to vyplatí a každý člověk se tam může osvěžit a zchladit. Nebo vám by se nelíblo mít na zahradě bazén? A proč? Myslím si, že stejně v dnešní době je mnoho rodin, které mají zahradu, tak mají už i bazén. Mě už to přijde zcela logické. Vám ne? Myslím, že bazén v létě je perfektní.