Kupte svému mimču to nejlepší
Posted on: 29. 11. 2018, by :

Pokud jste v očekávání nebo se vám dokonce dítko nedávno narodilo, určitě patříte mezi nejšťastnější lidi na světě. To však nebude mít dlouhého trvání. Starosti vám začnou dříve, než jste původně předpokládali. Je nutné zařizovat spoustu věcí. Mezi ně patří i oblečení, který bude váš nový rodinný přírůstek nosit. To by mělo být hlavně kvalitní a mít správný střih, aby miminku dokonale sedlo a zároveň ho nijak nekousalo či mu vadilo jiný způsobem. Druh homo sapiens je totiž hlavně v útlém věku velice vybíravý a jen tak něco mu nevoní.
veselé mimčo
Holka nebo kluk?
Jako první byste při výběru oblečení pro miminko měli zohlednit jeho pohlaví. Asi každému je jasné, že pro chlapce se příliš nehodí barvy jako jsou růžové nebo fialová. Holčičku pak zase nebudete oblékat do modrého oblečení. Pokud se to ještě nenarodilo a vy nevíte, jaké pohlaví vaše dítě bude mít nebo prostě jen dáváte přednost neutrálním barvám, zvolte pro oblečení novorozeňátka žlutou barvu. Ta vypadá dobře jak na chlapečcích, tak i na holčičkách.
bráška mimča
Materiál
Co se týče materiálu, zde byste neměli příliš experimentovat. Pokožka malého dítka je velice citlivá a obléci ho do nekvalitních textilií z umělých vláken není příliš moudré. Nejenže by s sebou neustále šilo a dávalo najevo svou nespokojenost pláčem, ale zároveň by se mohlo osypat. Kvůli tomu je dobré nakoupit pravda o něco draží, ale daleko kvalitnější bavlněné oblečky, ve kterých se bude cítit váš potomek doslova jako v bavlnce .
Originalita
Nemusíte miminku kupovat oblečení, které má dnes každý. V dnešní době lze pořídit i zcela originální oblečky, které potěší jak vás, tak i vašeho malého novorozence. Oblečky jsou často obdařeny vtipnými nápisy a nášivkami. Miminko tak může být před návštěvami za ještě větší hvězdu, než bylo doteď. Tento druh originálního oblečení má navíc velmi vkusný a zároveň praktický střih, aby se v něm dítě cítilo co nejlépe.