Nespokojte se s náhradou, chtějte to pravé
Posted on: 12. 7. 2017, by :

Vzpomínáte si na dětství, kdy jsme přes léto trávili čas u babičky? Celý dům nádherně voněl nejrůznějšími dobrotami, protože léto bylo to pravé období pro výrobu nejrůznějších marmelád, sušení bylin a vaření domácího sirupu. Domů jsme si pak mohli odvézt několik sklenic od každé dobroty a celý rok jsme si tak pochutnávali na poctivých domácích výrobcích.

čajík

V dnešní uspěchané době má na výrobu zavařenin, marmelád či sirupu čas opravdu jen málokdo. V obchodech je vše k dostání a ani nás nenapadne přemýšlet, kolik je v potravině různých chemických složek.
Teď se však vaše rodina rozrostla a s příchodem dětí, jste začali být velmi opatrní na to, co jim nabízíte k snědku a pití. Konečně jste začali pečlivě pročítat etikety na obalech a teprve se dozvídáte, jak skutečně vypadají potraviny, které jste po léta nakupovali.

Ale dá se v dnešní době ještě sehnat poctivý český výrobek? Samozřejmě, že ano! Již dlouhou dobu se věnujeme výrobě domácích sirupů, ze kterých si můžete snadno připravit výbornou limonádu. A jelikož nám na kvalitě opravdu záleží, sirupy od nás obsahují vysoký podíl ovocné složky a jsou vyráběny bez chemických dochucovadel nebo barviv.

Můžete ochutnat například sirup z plodů černého bezu, který vám připomene dětství a výbornou poctivou chuť šťávy, kterou neuměl připravit nikdo jiný, jen vaše babička. V širokém sortimentu chutí naleznete mnoho těch, které se stanou vašimi oblíbenými. V letních měsících jsou perfektním osvěžením a v zimních měsících si je dokonce můžete připravit i jako horký nápoj.

bobule

Už nedělejte kompromisy a nekupujte nic, co jen chutná jako ovoce. Kupujte sirup, který chutná ovocem a jehož výtečnou chuť nebylo třeba ničím vylepšit. Vašim dětem můžete takové pití nabídnout bez obav. Budete si na nápojích pochutnávat všichni společně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup