Po rozchodu
Posted on: 22. 12. 2018, by :

Momentálně nevíte, co byste měla dělat. Uvnitř vás bolí snad úplně všechno, navíc si nedokážete představit, co bude dál, jak bude prakticky žít. Určitě z této nálady rychle neutíkejte, je dobré zažít smutek, ale neutápějte se v něm. Obrečte společné chvíle s bývalým, protože se už nikdy nevrátí. Zkuste mu v představách říci „sbohem”. A pak v klidu vyčkávejte, co se uvnitř vás bude dít dál.
osoba mužského pohlaví

Především si dejte čas na další vztah. Možná cítíte vztek a máte dojem, že novou známostí to všem (tedy hlavně tomu nevděčníkovi) nandáte. Možná ano, ale není právě to, že mu chcete ukázat, jaký je o vás zájem, jen ukázkou toho, že se v duchu se s ním hádáte? Všímáte si, že jste ho z hlavy vlastně vůbec nepustila? Nevadí, že ho po rozchodu nenávidíte, ale i to je vztah – možná dokonce intenzivnější než byl ten milostný.

Rozchod není jen změnou praktické stránky života.Pomyslnou inventurou musí projít i vaše myšlení a cítění. Pokud v něm stále vede minulý partner, tak ještě nepřišel čas na nové začátky. Samozřejmě vám nikdo nebrání hupsnout do dalšího vztahu a s novým partnerem řešit, jak příšerný mužský je ten minulý. Možná to bude na chvíli dobré pojítko nové známosti – společný nepřítel sbližuje. Je to opravdu to, co byste chtěla?
žena v minišatech
Připravte se na různé reakce vašeho okolí.Možná vám budou dávat rady, které vám vůbec nesedí. Možná se dokonce na vás budou dívat jako na divnou, že ten rozchod nějak moc řešíte. Může se stát, že právě ve chvílích těžkostí budete méně odolná na kritické pohledy ostatních. Asi se stanete citlivější a vnímavější, ale i to má svá pozitiva. Můžete být vnímavější k sobě, k přírodě, ke kráse, ale také k trápení druhých nebo k bolesti. Časem v sobě můžete objevit úplně nové možnosti, úlevu a osvobození. V tom případě si právě otevíráte dveře k novým začátkům. Nezbytným předpokladem je však opustit to staré.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup