Krémy typu BB, CC a DD
Posted on: 5. 5. 2023, by :

Každé ženě se pochopitelně líbí, pokud může vypadat ještě lépe než obvykle nebo dokonce decentně zakrýt nedostatky, které její pleť na oko zhoršují. Ne všechny však milují „kouzlo“ make-upu. Je to především z toho důvodu, že si neumějí vybrat správný odstín nebo značku, ale taktéž i proto, že v drtivé většině případů – nevypadá přirozeně a už vůbec ne hezky.
Báječnou alternativou, která se podstatně liší od tolik opěvovaných make-upů jsou BB, CC nebo DD krémy, které je dobré mít doma za všech okolností.
portrét dívky

▪       BB KRÉM PRO MLADŠÍ GENERACI

Tento typ krému se hodí spíše pro mladší kategorii holek, které se ještě nelíčí nebo s líčením pouze začínají.Není tak výrazný, je opravdu na bázi krycího krému, který však nezakryje úplně vše. Dalo by se říct, že dokonale sjednotí odstín pleti a jemně ji rozzáří. Jestli trpíte na začervenání, zcela jistě vám bude dobrým pomocníkem.
Je to tónovací krém, který seženete v různých cenových částkách a značkách. Taktéž je dostupný ve více odstínech, aby se perfektně přizpůsobil pleti každé z vás.
opalovací krém a brýle

▪       CC KRÉMY PRO POKROČILÉ

Na rozdíl od jeho předchůdce, je tento krém výjimečný díky tomu, že méně kryje, ale daleko lépe sjednocuje tón pleti.Opět platí, že v jeho sortimentu nalezete nepřeberné množství, které bude disponovat různými schopnostmi. Nečekejte od něho však krycí schopnosti, které vám zamaskují vaše nesrovnalosti na pleti. Na co se však můžete spolehnout je to, že vaši pleť dokonale vyhladí!
Hodí se spíše jako podkladová báze pod samotný make-up nebo klidně i místo něho. Jeho hlavní prioritou je redukovat vznik černých teček a výrazně snížit možné začervenání pleti.

▪       DD VYCHYTÁVKY, KTERÉ MUSÍTE MÍT

Tyto krémy jsou nepostradatelnou kosmetickou vychytávkou, kterou doma musíte mít. Neslibují nic, co nedokážou splnit. Spíše než o zkrášlující výsledek, se snaží vylepšit vaši pleť z ty ošetřující stránky.
Jsou nesmírně hydratační, dovedou pleť už na pohled omlazovat, redukují otevřené póry a jsou známé pro svůj zmatňující efekt, takže se zbavíte i nadměrné tvorby mazu.
Využít tento typ krému můžete obzvláště v letním období, kdy si ho můžete vzít na dovolenou a kamkoliv k vodě, pleť totiž chrání i SPF faktorem.