Kvalitní a spolehlivé přípravky pro ošetření vody
Posted on: 27. 4. 2017, by :

Tak zvaná bezchlorová chemie do bazénu je skvělým řešením pro každého, kdo nemá zrovna v oblibě ten běžný dezinfekční prostředek. Ať už trpíte přecitlivělostí na chlor, či nesnášíte jeho chemický zápach či trpíte jiným problémem, kvůli kterému si nemůžete užívat vodních radovánek v koupacích zařízeních, která jsou ošetřena tímto přípravkem, tak už se nemusíte trápit, protože my pro Vás máme řešení v podobě přípravků na bázi bromu.
Přípravky na bázi bromu patří do tak zvané bezchlorové chemie do bazénu a fungují na stejné bázi jak běžné dezinfekční prostředky, ale bez toho nepříjemného zápachu. V naší široké nabídce najdete hned několik druhů bromových tablet, které lze využít nejen ve Vašem zahradním koupacím zařízení, ale také ve whirpoolech či vířivkách, kde je voda podstatně teplejší a potřebuje více péče.pool6
Bromové tablety jsou tedy vhodné nejen do teplejších vod vířivek, ale také k ošetření vody ve Vašich koupacích zařízeních. Kromě toho se to bezchlorové chemie také počítají přípravky na bázi kyslíku, které též můžete využívat ve svých bazénech. Kyslíkové přípravky jsou také skvělým dezinfekčním přípravkem pro vodu ve Vašem koupání a také jsou bez zápachu a jsou vhodné pro koupající s citlivější pokožkou.
I kyslíkové přípravky naleznete u nás ve vysoké kvalitě a v několika různých provedeních a druzích a to za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě všech těchto přípravků pro ošetření vody ve Vašem koupání, naleznete v naší obrovské nabídce také příslušenství a doplňky, které se Vám jistě budou hodit při péči o celé Vaše koupací zařízení. Od běžných plováků a teploměrů až po krycí plachty, síťky či vysavače.
Prostě a jednoduše, kvalitní péči o Vaše bazény Vám dopřejeme ve vysoké kvalitě a na jednom místě jedině my.kid


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup