Malý, ale výkonný jeřáb
Posted on: 25. 11. 2018, by :

Při různých, byť třeba jen drobných stavebních úpravách se ve většině případů neobjedete bez nutnosti přemisťovat velká břemena. Ať už se jedná o betonové panely nebo celé konstrukce, například prefabrikované garáže, je nutné mít při ruce jeřáb. Ten samozřejmě nemusí mít klasickou podobu. Existují i daleko menší, a přitom stejně efektivní autojeřáby, které vám dokáží značně ulehčit, a hlavně urychlit práci. Takovýto autojeřáb si samozřejmě nemusíte kupovat. Stavební firmy je ve většině případů samozřejmě vlastní, ale potřebujete-li něco velkého přemístit pouze jednorázově, navštivte specializovanou půjčovnu.
nosné řetězy
Půjčoven autojeřábů je v naší zemi poměrně hodně, díky čemuž se ceny půjčovného pohybují relativně nízko. Problém může nastat, když narazíte na nepříliš hodnověrnou firmu. Taková vám samozřejmě zařízení ráda půjčí, a to ještě za velice pěkné peníze, ale jakmile budete autojeřáb vracet, budete muset doplatit další, na smlouvě takřka neviditelně zaznamenané poplatky, díky čemuž se vám půjčovné razantním způsobem prodraží. Je tak potřeba si vyhledat o jednotlivých půjčovnách reference a podle toho také jednat. Dnes už to není žádný problém, většinou stačí prostě zajít na relevantní internetové stránky, kde se těmito věcmi zabývají. Případně to pak můžete zkusit postaru a prostě se informovat u známých.
nakládání kontejnerů
Autojeřáby nové generace jsou poměrně šikovné stroje, které dokáží zvednout i skutečně velká břemena. Jejich nosnost se obvykle pohybuje do pětapadesáti tun. Stejné je to i s jejich dosahem, který také dosahuje padesáti pěti metrů, což je pro menší stavební úpravy více než dostačující. Pokud si tedy vyberete firmu, která vás nebude chtít natáhnout a zároveň dodá opravdu kvalitní a udržované stroje, měli byste být s moderním autojeřábem a jeho schopnostmi spokojeni. Za obdobnou cenu lepší manipulační stroj nikde neseženete.