Přísun elektřiny za pomocí elektrocentrály
Posted on: 16. 3. 2021, by :


Pro zajištění elektrické energie mimo přípojku pracují elektrocentrály, kdy stačí mít dostatek paliva. Nabídka je široká, aby pokryla požadavky zákazníků.

Přísun elektřiny za pomocí elektrocentrály

Spolehlivý stroj

Rozvod elektrické energie z elektrárny je u nás velmi dobrý, a proto se na ni lze napojit na vše různých místech. Ovšem někdy tuto možnost nemáme, ale vzhledem k tomu, že mnoho strojů pracuje na elektřinu, tak musíme zajistit jiný zdroj. Třeba malý kompresor lze napojit do auta, ovšem na takové stavbě to rozhodně stačit nebude.

svítící žárovka

Proto je zapotřebí výkonnější zařízení v podobě elektrocentrály, které běží na tuhá paliva, a proto ji můžeme vzít kamkoliv, dít na rovnou plochu a po doplnění paliva a nastartování můžeme odebírat elektrický proud. Výkonnější stroje nemají žádný problém s provozem na stavbě, kdy jsou zde náročné podmínky a stavební stroje mnohdy potřebují dost silný proud. Z tohoto důvodu se prodávají také elektrocentrály 400 V, které bez problému utáhnou třeba míchačku. Není problém ani s připojením více elektrického nářadí najednou, aby stavba mohla běžet v plném proudu.

Dieselová elektrocentrála

Pro zajištění dostatku elektrické energie je zapotřebí výkonný agregát, ovšem musíme dbát také na úspornost, aby nespotřebovala moc paliva. Z tohoto důvodu společnosti kupují moderní naftové elektrocentrály, protože ty mají levný provoz a náklady na údržbu. Samozřejmě musíme pravidelně měnit olej a dělat základní servis co se týče spalovacích motorů, aby jeho životnost byla skutečně dlouhá a bez závad.

moderní elektrocentrála

Rovnou můžete zakoupit ochranný kryt, protože ten ochrání zařízení, když jej zrovna nepoužíváme, protože je škoda, aby se na něj prášilo. V nabídce máme rozdělení na jednofázové a třífázové elektrocentrály, aby si každý klient dle svých požadavků vybral ideální elektrocentrálu. Běžnému člověku jako záloha do domácnosti stačí stroj třeba za 10 000 Kč, ovšem u těch profesionálních se pohybujeme už někde nad 100 000 Kč. Společnost kromě takových strojů poskytuje také kompletní příslušenství, aby Vám k používání nic nechybělo a stroj mohl jet naplno.