Vhodné nejen do obývacích pokojů
Posted on: 15. 12. 2020, by :

Dostatečné pohodlí si můžete samozřejmě udělat i na klasickém křesle, ale pokud nechcete vyhazovat zbytečně mnoho financí, vyjde vás lépe moderní vak.

Vhodné nejen do obývacích pokojů

Zařídit si kompletně jakoukoliv místnost v domácnosti, tedy snad krom komory, je finančně poměrně náročné. Co se týče peněz, nejvíce jich obvykle spolkne obývací pokoj. Nejenže, se obvykle vybavuje poměrně drahou elektronikou, ale rovněž je nutné do nej pořídit kvalitní koberec, případně jiný druh podloží. V předsíni mohou být staré parkety, ale obývací pokoj nás reprezentuje, a tudíž musí podle toho vypadat. A to platí nejen o podlaze, ale i o nábytku. A to hlavně v podobě křesel, respektive pohovky. Tyto dva tradiční obývací doplňky patří k tomu nejdražšímu, co má většina lidí doma. Samozřejmě pouze v případě, že hledí na kvalitu. Ta není úplně zadarmo.

Prosezený pytel

Jde to ale i jinak, mnohem levněji. Samozřejmě, můžete si koupit tradiční japonské rohože a používat je, ale ty nejsou pohodlné a do naší civilizační bubliny se ani moc nehodí. Mnohem lepší je ve všech ohledech sedací vak Beanbag, který si můžete koupit za daleko nižší cenu než křeslo, ovšem na prakticky stejné kvalitativní úrovni.

Nevypadají na to, ale jsou pohodlné

Asi každý problematiky neznalý by si při pohledu na pytle řekl, že přeci nemohou být vůbec pohodlné. Je pravda, že nevypadají nic extra, ale buďte si jisti, že jsou extrémně pohodlné, když jim dáte šanci. Pytle jsou totiž vyrobeny ze speciální materiálů, které se dokáží dokonale přizpůsobit lidskému tělu. Díky tomu jsou schopny poskytovat perfektní pohodlí, aniž by danému jedinci způsobovaly různorodé svalové nerovnováhy. Naopak, trpíte-li bolestí zad, můžete se takto napravit. Nejdříve však svůj problém zkonzultujte s odborníkem.

Sezení během práce

Mohou ven?

Ano, sedací vaky je možné použít i ve venkovních prostorách, což je například u křesel hodně problematické. Je však nutné rozlišovat mezi interiérovými verzemi a modely, které jsou určeny právě na zahradu nebo obecně ven. Exteriérové typy jsou daleko odolnější, a to jako proti poškození třeba v klíči, tak i proto vodě. Ta po nich bez potíží steče dolů.