Výběr nové kuchyně? Na co si dát pozor
Posted on: 23. 5. 2022, by :

Tvrdí se, že kuchyně je srdcem domova, a něco na tom bude. V kuchyni připravujeme jídla, ať už se jedná o obědy, večeře, či jednoduché snídaně. Do kuchyně zamíříme vždy, když nás honí mlsná, nebo když dostaneme žízeň. Strávíme zde každý den dost času, a tak je důležité, aby na nás toto prostředí působilo dobře. Není však radno zapomínat na primární funkci, a snadnou údržbu, abychom v kuchyni netrávili většinu času pouhým úklidem. Jak tedy uvažovat při volbě nové kuchyně, a na které detaily se zaměřit?

stylová kuchyně

Kuchyně na míru

Nechat si vyrobit kuchyni na míru je nejlepší možnou volbou, pokud chceme, aby vše pasovalo, a odpovídalo našim potřebám. I tak však budeme muset vybírat, a volit spoustu věcí. Počínaje druhem a materiálem kuchyňských dvířek, které musí vypadat hezky, avšak nebýt náročné na údržbu. Některé povrchy totiž snesou jen málo, a ve výsledku je na nich vidět každičký otisk prstu, či smítko prachu. Nejedná se však pouze o lesklé povrchy, a tak je vždy lepší se poradit s více lidmi, kteří tomu rozumí, a mají už nějaké ty zkušenosti. Nestačí však názor pracovníka kuchyňského studia, který vám možná doporučí cokoliv, jen aby vám prodal tu nejdražší možnou variantu. Ptejte se lidí, kteří už nějakou tu kuchyni měnili, ptejte se truhlářů, ptejte se všech.

moderní kuchyně

Osvětlení

Při vaření je pak nad míru důležité osvětlení, které by mělo být kvalitní a funkční. Nezapomínejte však, že by mělo rovněž i doplňovat a podtrhovat styl vaší kuchyně. Lustry do kuchyně Light4home budou vydávat největší množství světla, a proto je nutné volit takové, které mají třeba i více žárovek. Osvětlení v oblasti závěsných skříněk pak nejlépe vyřešíte led pásky, nebo šikovnými nástěnnými svítidly. Hledáte-li kombinaci stylu, dostupné ceny a kvality, navštivte nejlépe specializovanou prodejnu s osvětlením, nebo objednávejte z internetových obchodů se spoustou spokojených zákazníků, jakým je třeba i e-shop Light4Home.

Spotřebiče

Na spotřebičích se šetřit nevyplácí, a tak je důležité investovat do funkčních, ale i nízkoenergetických spotřebičů, mezi něž se řadí především lednice, varná deska, trouba, či mikrovlnná trouba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup