Férové jednání je samozřejmostí
Posted on: 20. 6. 2018, by :

Klienti, kteří potřebují získat peníze v co nejkratším termínu, většinou dnes banky vynechávají a svůj požadavek nasměrují na některého nebankovního poskytovatele. Na něho se také obracejí ti, kteří byli v bance odmítnuti.
kurzy na mobilu.jpg
§ V nebankovním sektoru je totiž velice snadné získat americkou nebankovní hypotéku neboli hypotéku bez doložení příjmu.
§ Jedná se o podnikatelský úvěr, který může získat podnikatel i firma bez ohledu na výši daňového přiznání.
§ Tolerance se týká také záznamů v registrechdlužníků, do kterých banky běžně nahlížejí.
Klienti, kteří se rozhodli pro nebankovního poskytovatele, vítají především to, že se jedná o produkty, které jsou naprosto čisté a férové. Což také znamená, že se zde neukrývají žádné poplatky a sankce, které na vás vyskočí až po podepsání smlouvy. Tato hypotéka je také bezúčelová. Nezáleží tedy na tom, nač podnikatel získané finance využije.
§ Může si jednoduchým způsobem
– oddlužit nemovitost
– provést konsolidaci drahých půjček
– vyplatit exekuce
– splatit dluhy na OSSZ nebo VZP.
Důkazem férovosti jednání je i garance pevné úrokové sazby, která se pohybuje od 6,9 procent. Pokud se jedná o klienta, který má pouze drobný a nedůležitý záznam v registru nebo dokonce nemá žádný, pak může dosáhnout na úrokovou sazbu už od tří procent.
mince na papírovkách.jpg

Stačí jen vhodná nemovitost

Podnikatel, který se rozhodl pro úvěr, většinou na své finance dost spěchá. V tomto případě je může mít už za čtyřiadvacet hodin od podepsání smlouvy. V podstatě jedinou podmínkou k získání tohoto produktu je vlastnictví nějaké nemovitosti, kterou bude klient za svůj závazek ručit. Nebo požádat o tuto službu třetí osobu. A pochopitelně je důležitý i věk nad osmnáct let. Pokud stále ještě váháte, pak si můžete nechat bezplatně zpracovat nezávaznou nabídku a během krátké chvíle budete znát své možnosti.