Jak se vzdělat z pohodlí domova
Posted on: 5. 5. 2023, by :

Na výběr máme z mnoha portálů. Některé kurzy jsou zdarma, jiné jsou placené. Všechny jsou ale skvělá alternativa, jak nabýt nové vědomosti. Přináším jen jistý nástin toho, na jaká zaměření můžete na internetu narazit, dalších druhů je nespočet.
 e učení
Jazykové kurzy
Potřebujete-li se zdokonalit v cizím jazyce, zvolíte jazykový kurz např. na seduo.cz, kde naleznete jak kurz zcela zdarma, tak i placený pohybující se v rozmezí od několika stokorun až po pár tisíc, osobní zkušenost zatím nemám, ale kdyby přišla potřeba zlepšit jazykové dovednosti, zřejmě bych neváhala.
 
Kurzy z oblasti byznysu
Ano, i lidé pracující v marketingu, ať už jde o vrcholové manažery či třeba obchodní zástupce, se čas od času potřebují zlepšit. Narazíte na témata jako je např. komunikace se zákazníkem, jak co nejlépe prodat své produkty, techniky a triky vyjednávání, jak úspěšně vést tým lidí apod.
brýle u šálku 
Kancelářské kurzy
Pracujete-li v kanceláři a sem tam to skřípe při ovládání Excelu, Power Pointu a nebo jiných programů, máte možnost využít takovým směrem zaměřenou záležitost.
 
Firemní kurzy
Samotná společnost, ve které pracujete, může nabízet také své vlastní specifické e-kurzy, které mají vést ke zdokonalení pracovních schopností jejich zaměstnanců.
 
 
Kurz při hledání práce
V záplavě mnoha inzerátů a informací je mnohdy těžké se zorientovat. Víte, jak máte správně napsat životopis, aby vynikl nad ostatními a zaujal? Víte, jak správně vystupovat při osobním pohovoru, abyste zanechali ten nejlepší dojem a měli tak co největší šanci získat práci snů? I takové dovednosti je třeba si osvojit, obzvlášť pokud již nějakou dobu hledáte zaměstnání a zatím jste neměli to štěstí. Tyto kurzy bývají zpravidla zdarma.
Každý z nás se může dostat do situace, kdy bude třeba se dovzdělat a je dobré vědět i o této možnosti, samotné firmy většinou vítají další vzdělávání v oboru a tak mohou vyjít vstříc, v oblasti osobního rozvoje je to také skvělá volba, nikdy není pozdě začít na sobě pracovat.