Kratom a cesta do ráje
Posted on: 22. 6. 2023, by :

Pokud jste se ještě nesetkali s kratomem, tak je na čase se s ním seznámit, protože ne vždy se povede, aby něco, co přináší lidem značnou úlevu, tak bylo legalizováno jako vhodná potravina či doplněk stravy. Zrovna kratom je, jak se zdá na seznamu dalších ohrožených druhů. Přírodní produkt je sice známý po tisíce let, kdy ho běžně domorodí rolníci užívali, ale přesto za jeho zákazem může být cokoliv. Mnohdy jsou to vyšší zájmy, ale samozřejmě může to být pouhá spekulace, jelikož by to ohrozilo například farmaceutický průmysl. Prozatím je ale v naší zemi kratom prodej legální. Cesta do ráje bez bolestí, zbavení se depresí nebo dalších neduhů je prozatím zcela volná.

druh kratomu

V Česku ho nenajdete

Možná vás napadlo, že byste si ho například vypěstovali doma. No upřímně těžko říci, jaké podmínky byste mu museli vytvořit, aby se mu dařilo. Kratom je totiž tropický strom, který dosahuje ve své domovině až 30 metrů. To už by bylo na zahrádce dost nápadné, ale i tak u nás nemá na svůj růst a vývoj takové prostředí. Dováží se z ověřených míst, kde se produkuje a vyrábí vysoce kvalitní prášek. Nejsou v něm obsaženy žádné pesticidy ani těžké kovy, natož další nežádoucí prvky. Je mnoho internetových obchodů, které nabízejí kratom a mezi ně se řadí GreenHerbs, který má rozhodně velmi zajímavou nabídku kratomu.

kratom

  • Prvotřídní kratom pochází z indonéského ostrova Borneo, což je skvělé místo pro jeho rozvoj.
  • Zdroj je od farmářské rodiny, která jej pěstuje v úrodné nížinné oblasti západního Kalimantanu.
  • Kratom zpracovávají tradiční technikou, což je velmi pracné, ale na druhou stranu je výsledný produkt zcela prémiovým zbožím.
  • Nikdy nemíchají různé barvy kratomu, ale naopak se plně soustředí na to, aby byl koncový zákazník vždy spokojený.

Pokud netušíte, jakým kratomem začít, můžete vyzkoušet verzi testovacího balíčku, který vám možná napoví, co vám bude nejvíce vyhovovat.