Pevné a originální panské kožené opasky
Posted on: 21. 1. 2022, by :

Pojďme si upřímně říct, že najít velmi kvalitní, ale i ručně vyrobené pánské kožené opasky, to chce mnoho úsilí. A navíc, když jsou z hovězí usně, což je 100 % přírodní kůže, tak je to jeden velký poklad. Navíc pro vás může být dobré to, že si můžete vybrat z mnoha barev, z mnoha šířek společně s ozdobným prošitím, které tomu dodává šmrnc.

pánské kožené opasky

Je také důležité vědět, zda chcete opasek do společenských kalhot, kam se hodí opasek o šíři 3 centimetry nebo do normálních kalhot, kam se hodí šířka kolem 3,5 centimetru nebo 4 centimetry. A co je velké plus? Firma vám délku vašeho vybraného opasku přizpůsobí k vašemu obvodu pasu. Nemusíte se ani bát, že by vám kovová přezka upadla, jelikož je pevně uchycena pomocí šroubku a kožené úchytky. A že nechcete mít na opasku obyčejnou přezku? Žádný problém, najdete i opasky s originální přezkou. Bojíte se, že si nevyberete? Tak o tom pochybuji. Vybere si každý a budete se určitě i mezi několika krásnými a originálními kusy rozhodovat, že budete muset napsat kamarádce, kamarádovi nebo někomu z rodičů, který je lepší, protože budete mít dilema.

Bojíte se, že cena bude velmi vysoká? Není důvod se bát, cena odpovídá velmi dobré kvalitně, lásce v nich i preciznosti na každém detailu. Proto tyto pásky seženete od 290 Kč, což jsou ty užší kožené opasky, do 1 190 Kč za ty širší kožené opasky.

panské kožené opasky

A kdy je vhodné takový opasek koupit?

Nemusí to být jen z důvodu, že nemáte vy nebo váš protějšek pásek do kalhot. Může to být i důvod z lásky, kdy si na svého milého vzpomenete. Nebo také k oslavě jeho narozenin, svátku, výročí nebo k Vánocům, valentýnu a jiným oslavám. Ale také není nic špatného na tom, když si muž chce udělat sám od sebe radost.

Není nad to, když vám kalhoty pevně drží a vy se nemusíte pořád zastavovat a tahat si kalhoty nahoru. To nedělá dobrý dojem ve společnosti. Proto je velmi dobré si kožený opasek pořídit a už žádné starosti s padáním kalhot mít nikdy nebudete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup