Zapomeňte na hodiny u zrcadla
Posted on: 26. 1. 2020, by :

Celý rok se nemůžete dočkat léta. Už jen myšlenka na slunečné dny, dlouhé letní večery, grilovačky s přáteli a vychlazený drink někde u moře s rodinou vám zvedá náladu. Z představy horkem roztékajícího se make-upu a vašeho “summer body” v plavkách, které jste zase nestihly vypilovat, už bohužel ale tolik nadšené nejste. Co si to tentokrát přes léto usnadnit, a přesto být za hvězdu?
Letní grilování
Jestliže vás make-up na tváři v letních měsících také přímo obtěžuje, rozhodně vsaďte na obočí – to je rámem našeho obličeje, a patří tak mezi jeho nejdůležitější části. Zaměřte se proto na jeho správnou úpravu a věřte, že tento zdánlivě nepodstatný detail posune váš celkový vzhled o level výš. Jak tedy na to, aby vaše obočí bylo dle představ hned po probuzení? Svěřte se do rukou profesionálů, ale přesto zůstaňte přirozená.
O běžném barvení už jistě každá z nás zaslechla, co ale povíte na takový brow filler?
Tato poměrně nová metoda se velice rychle stala vyhledávanou nejen v letních měsících. V podstatě se jedná o tvarování a výživu chloupků obočí. Tato inovativní péče zároveň zajistí jeho fixaci v požadovaném směru, pigmentaci a dokonale ho vyplní. Výsledkem bude opravdu nádherné, lesklé, vyčesané a výrazné obočí, které je zároveň maximálně přirozené. Výdrž takové nádhery je navíc v průměru až 6 týdnů. Slibuji, že tohle rozhodně bude vaší nutností číslo 1.
Pohoda u moře
No a pokud máte chuť odložit i voděodolnou řasenku, dejte šanci neméně oblíbenému lash liftingu a lash botoxu nebo lash filleru. V prvním případě se prakticky jedná o vyzvednutí krásy vašich přirozených řas jejich šetrným natočením a vyživením. Budou tak vypadat opticky delší, hustší a tmavší. Oproti běžné trvalé na řasy má tato metoda taky šetrnější složení a slibuje delší objem řas a větší natočení. Že už to nemůže být lepší? V tom případě zkuste lash filler. Pomocí tzv. laminace budou vaše řasy, kromě všeho výše zmiňovaného, natočené ještě výrazněji a obsah keratinu v řase posílený, a dokonce postupně zesiluje její průměr. Narozdíl od botoxu není výživa jen povrchová a působí až 3 měsíce. Efekt u obou těchto vychytávek je viditelný 6-8 týdnů.