Zážitek v podobě únikové hry
Posted on: 26. 12. 2021, by :

Rádi hrajete deskové nebo počítačové hry, při kterých musíte přemýšlet o vašich následných krocích, abyste postoupili do dalšího levelu či kampaně? Vyzkoušejte i jiný druh hry, která přímo srší adrenalinem. Takovou hrou je úniková hra, také se můžeme setkat s pojmy escape game nebo exit room. Principem hry je řešit logické hádanky v několikačlenném týmu a hledat ukryté nápovědy, které vás vedou k odhalení tajného úkrytu nebo k vyřešení kódu zámku. Za zámkem a tajnou skrýší vás čekají další a další hádanky, které je potřeba postupně řešit, abyste se mohli ve hře posunout dále. Postupně musíte vyřešit všechny úkoly, které vás nakonec dovedou k cíli. A pozor! To vše musíte splnit v daném časovém limitu.

hodiny

Každá hra je originálně vytvořená a vybírat si můžete mezi několika tématy, ať už detektivními či hororovými. Pokud se chcete odreagovat od všedního života, jednoznačně únikovou hru navštivte. V místnosti totiž zapomenete na okolní svět a budete se soustředit pouze na hru. Při ní musíte především spolupracovat s ostatními hráči. Komunikace v týmu je totiž pro vyřešení daných hádanek velice důležitá. Únikovou hru můžete navštívit s rodinou, přáteli nebo se vám poštěstí a firma, ve které pracujete, vám zařídí skvělý teambuilding v podobě této hry.

tunel

Jestliže hledáte escape game Praha, můžete navštívit nedaleké město Kolín, kde je pro vás tato hra připravena. V prostorách domu z první republiky si můžete zahrát únikovou hru Enigma, na jejíž vyřešení máte celých 75 minut. Nebo můžete navštívit konspirační byt, kde řešíte záhadu zmizení vašeho kolegy agenta George. Hra s názvem Dvojitý agent vám dostatečně potrápí vaše mozkové závity a na vyřešení záhady máte 90 min. Obě hry přináší veliké dobrodružství, adrenalin a napětí. Pokud nemáte rádi hororové hry a děsivé prostředí, jsou pro vás tyto hry skvělou volbou.