Ekologické a levné látkové tašky
Posted on: 17. 12. 2021, by :

Tašky z netkané textilie nejsou jen tak obyčejné tašky. Můžete s nimi kouzlit, jedna radost. Tašky jsou v prvé řadě ekologické. Nevyhazujete, používáte dál, dál a dál. Pokud ji ušpiníte, stačí vyprat a opět vám bude sloužit. Nemusíte řešit, zda ji vyhodíte do plastu nebo do papíru. Dále jsou tyto tašky skladné, lehké a netrhají se jim uši. Kolikrát se vám stalo, že jste si koupili plastovou nebo papírovou tašku za pět korun a po cestě k autu už jste řešili, že se vám taška trhá. V případě tašek z netkané textilie vám na nákup stačí mít jednu takovou v kabelce, kapse od bundy nebo v kufru auta. Tašky z netkané textilie vyjdou ve výsledku nejlevněji. Jakmile učiníte prvotní investici, nemusíte již řešit nic dalšího. Plastová taška je neekologická, jednoduše se protrhne, papírová taška jakbysmet a k tomu je náchylná na mokro. Jen si zkuste spočítat, co nákup, to taška. To už je slušná částka, kterou můžete hodit do prasátka a šetřit na dovolenou.

tašky z netkané textilie

Taška je zároveň skvělým reklamním nebo upomínkovým předmětem. Můžete ji dát zákazníkovi, klientovi, zaměstnanci nebo jen tak pro radost vašim kamarádům. A co taková taška z netkané textilie s monogramem vás a vašeho novomanžela? Pro svatebčany taky velmi zajímavé a netradiční poděkování, že přišli.

látková taška k potisku

Výjimečnost tašek z netkané textilie https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/nakupni-tasky/tasky-z-netkane-textilie/ a jejich kouzlo vidíme v možnosti potisku. Můžete si samozřejmě vybrat tašku i bez potisku, ale samotné logo firmy nebo vašeho rozjíždějícího obchůdku bude určitě zajímavější. Logo na tašku můžou využít i různé skupiny, kroužky, školky i školy a chovatelské stanice. A co výše zmíněný monogram a datum svatby. Nebo jste umělec, který začíná se svou tvorbou? I tohle na tašku dostaneme. Stačí napsat vaši představu.

tašky z netkané textilie

Nabídka barev pro tašky je opravdu velká. Přes základní bílou, černou až po sytě růžovou. Určitě si nezapomeňte ujasnit jak velikou tašku chcete, protože nabízíme různé velikosti a rozměry. Najdete u nás i praktické skládací tašky. Na výběr dostanete i co se týče uch tašek – vyseknuté, krátké, ale i dlouhé. Samozřejmostí je i různorodost materiálu a gramáže. Vybrat si můžete z netkané textilie a z netkané laminované textilie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup