Nebankovní hypotéky jsou zde pro lidi, které banka odmítla
Posted on: 17. 11. 2021, by :

Znáte pořekadlo, že všechno zlé je k něčemu dobré? V tomto případě to platí dvojnásob. Každý je hned zděšený, když ho banka odmítne a nechce mu poskytnout úvěr, ale nemusíte hned věšet hlavu. Existují totiž další možnosti, jak si půjčit peníze a to za stejně spolehlivých a podobných podmínek jako v bance, jen si pro půjčku nejdete do klasické banky, ale vyřídíte ji snadno a rychle třeba přes internet pomocí nebankovní společnosti. Ty jsou totiž daleko tolerantnější a specializují se právě na klienty, které banka odmítne, takže mají mnohaleté zkušenosti a moc dobře vědí, jak vám mají pomoci. Přesně od toho jsou zde nebankovní hypotéky.

graf, křivky

Vhodné pro lidi, vhodné pro každého

Ať už jste zadlužení dlouhou dobu, nebo je to pro vás novinka a zrovna hned nevíte, co si počít, vždy se můžete obrátit na spolehlivého a prověřeného poskytovatele úvěru.

Někteří z nich totiž mají v tomto oboru mnohaleté zkušenosti a specializují se právě ty na tyto klienty, které banka odmítne, protože jich není zrovna málo.

Potřebujete peníze? Jste zadlužení nebo naopak chcete investovat? V tom případě můžete zvolit hypotéku. Získáte nízká procenta, takže zbytečně nepřeplatíte na úrocích. Samozřejmě, že musíte ručit nějakým typem nemovitosti, jako je dům, byt či například pozemek.

peníze, pokladnička

Registry se v tomto případě moc neřeší. Většinou se totiž dají tolerovat, takže pokud máte záznam, nemusí to být překážka. Naopak do registrů se nahlíží z toho důvodu, že vám chtějí pomoci. Pokud máte moc dluhů, pomohou vám je vyplatit nebo sloučit do jedné. Provede se takzvaná konsolidace a díky tomu budete platit jenom jednu částku, která pro vás bude přijatelná tak, abyste ji dokázali bez problémů splácet a nedostávali se do dalších dluhových pastí.

Stejně jako ostatní úvěry, tak i zde je doba splatnosti nastavená od jednoho roku až například po 30 let. A kolik procent za svou nemovitost můžete získat? Může se jednat až o 70% z jejího odhadu.