Kvalitní selské stoly z masívu.
Posted on: 7. 2. 2022, by :

Také váš štve, jak se vašemu stolu v kuchyni po roce, dvou kinlkají nohy? Jak je to jen možné? Je pravda, že stolem občas hýbáte, prostě ho podle potřeby přesunete po místnosti, jednou blízko dveří balkonu, aby bylo pěkné místo u linky, poté se ovšem nemůžete dostat na balkon, tak šup se stolem dovnitř prostoru a nohy jsou hned vykinklané, ani opravit nejdou. Čert aby to spral. Potřebujete prostě stůl kvalitní, neustálý boj s rozbitým stolem vás už nebaví.

stůl

Přesně pro vás máme skvělou nabídku stolů z masívu, které vás určitě nijak zlobit a rozčilovat nebudou. Přeměřte si prostory, které můžete stolu věnovat a můžete procházet jednotlivé výrobky. Vidíte, že jsme nelhali, jídelních stolů je v nabídce celá řada a navíc, pokud byste si nějaký stůl vyhlédli, že by se vám líbil, ale není v potřebných rozměrech, nic se neděje, vyrobí vám ho na zakázku přesně podle požadovaných rozměrů. Stoly vyrábí z masivu, z kvalitního smrkového dřeva, jedná se o stoprocentně české výrobky vyrobené poctivými osvědčenými truhlářskými postupy a vznikají v rukách opravdivých mistrů svého řemesla. Stoly mají i konečnou úpravu, třeba anglickým voskem. Dodávají se již smontované, takže nebudete doma muset nic šroubovat a zároveň máte opravdovou jistotu, že stůl bude stabilní, pevný a už vás nepotkají problémy s vyviklanými nohami. V nabídce je i pravý selský stůl, který se díky své opravdu pevné klasické konstrukci, jistě nikdy nevyviklá.

stůl

Už jste zjistili, že kromě stolů jídelních se nabízí i různé stolky doplňkové a odkládací, které mají také svoje nepopiratelné kouzlo a nezapomeňte nahlédnout i do dalších sekcí tohoto kouzelného internetového obchůdku, protože vám může kromě stolů nabídnout ještě hodně zajímavých kusů nejrůznějšího nábytku. Tak vybírejte, je z čeho a každý kousek je skutečný originál, protože se jedná o ruční výrobu.