Příležitost, jak získat peníze
Posted on: 29. 9. 2018, by :

Člověk se během svého života může dostat znenadání do situace, kdy by se mu hodila pořádná finanční injekce. Není důvod se za to stydět, do finančních nesnází se alespoň jednou za život dostane prakticky každý z nás. Jde jen o to, jak se k tomu postavíte. Není důvod začít panikařit, obzvláště proto, že na trhu vystupují spolehlivé nebankovní společnosti, které vám jsou připravené efektivně pomoci. Poskytují velmi zajímavé finanční produkty, kdy nejvíce žádané jsou rozhodně hypotéky bez registru. Právě ty jsou totiž vhodné naprosto pro všechny klienty, a to bez výjimky. Jste vhodným žadatelem i tehdy, pokud máte zápis v registru dlužníků.

eura v kapse

Dost možná jste zvyklí z banky, že jakmile se zmíníte o registru, tak že jste okamžitě zamítnuti. Takto to naštěstí v nebankovních společnostech nechodí. Zde se můžete těšit na příjemný a empatický přístup, nikdo se na vás skrze prsty dívat nebude. Výhodou je i to, že si vše budete moci vyřídit z domova, takže se vyhnete jakémukoliv osobnímu kontaktu, což je pro řadu lidí velkým plusem. Je to zkrátka mnohem jednodušší a příjemnější, což dokáže ocenit nejeden klient. Nemluvě o tom, že se vyhnete obrovskému množství papírování, které je nejenom časově náročné, ale také únavné.

uspořené peníze

5 důvodů, proč zvolit právě hypotéku bez registru:

1) Zápisy v registrech nejsou žádným problémem, pokud jste schopni se zaručit nemovitostí, půjčku zkrátka dostanete

2) To samé platí o dokazování příjmů, nikomu své příjmy dokazovat nemusíte, a i tak vám bude vyhověno

3) Atraktivní úroková sazba, která má dokonce schopnost konkurovat bankovním nabídkám

4) Libovolně dlouhá splatnostní doba, pokud navíc budete moci kdykoliv splatit svou půjčku dříve, budete mít možnost tak učinit, a to bez poplatků

5) Peníze budete mít pravděpodobně na účtu již do 24 hodin po podepsání smlouvy


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup