Bydlete v pohodlí mobilního domu
Posted on: 26. 12. 2018, by :

Když se řekne mobilní dům, většina lidí si ihned představí cirkusovou maringotku taženou větším autem. To jsou však zastaralé a možná i trochu romantické představy. Dnešní mobilní forma bydlení má už dávno úplně jinou podobu. Tato obydlí se mnohem více podobají klasickým rodinným vilkám než právě maringotkám. A to jak svou velikostí, tak i svým vnitřním vybavením. Řeč je samozřejmě hlavně o moderních verzích, které jsou vyrobeny tak, aby se v nich dalo pohodlně žít všech dvanáct měsíců v roce, tedy i v obdobích, kdy se obvykle venku žení všichni čerti.
malý byt

Pro rodiny

Nové mobilní domy jsou plnohodnotným bydlením. Důkazem budiž jejich zvýšená popularita v mnoha státech na západ od nás, a to včetně bohatých zemí jsou Holandsko nebo Velká Británie. Jsou totiž cenově dostupnější než standardní druhy bydlení a zároveň poskytují prakticky totéž, tedy dostatečné bezpečí, prostor i pohodlí. Ty největší typy jsou přizpůsobeny požadavkům dnešních moderních rodin, které chtějí více než jen čtyři stěny a trochu toho tepla. Podle toho vypadá i vnitřní vybavení mobilních domů. V základu obvykle nechybí takové nezbytnosti jako jsou sporák, lednice nebo dokonce pračka. Při koupi běžného bytu určitě nedostanete zároveň i jeho kompletní vybavení. U mobilních domů je to standard.
zvláštní strop

Dovoz

Vzhledem k tomu, že mobilní domy nemají žádnou pevnou základnu, nejsou brány jako stavby a díky tomu se na ně nevztahuje stavební povolení. Pokud nemáte příliš rádi úředního šimla, tento malý detail vás jistě potěší. Ohláška je více než dostačující. Co se týče dovozu, to samozřejmě obstará prodejce, u kterého jste dům koupili. Stačí, když uvolníte pozemek, zajistíte vjezd a označíte přesné místo, kde chcete bydlet. V případě, že budete mít potřebu se později stěhovat někam jinam, můžete to udělat v podstatě stejným způsobem .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup